Na današnji dan, 7. oktobra

Na današnji dan, v ponedeljek, 7. oktobra 2024, se je zgodilo slavnostno odprtje prenovljenega otroškega oddelka Dermatovenerološke klinike. Po uvodnih nagovorih je sledil ogled novih prostorov, kjer se bodo mali in malo večji otroci lahko igrali, brali in se učili, ob posebnih priložnostih pa si nadeli tudi rokavice, vzeli v roke kuhalnico in se lotili kuharskih mojstrovin v čudoviti, novi kuhinji. Prostori so svetli in lepi, odeti v tople in močne barve, prav tako toplo in srčno pa nas je obiskovalce in goste sprejelo zdravstveno osebje oddelka.

Dogodek smo ujeli v spomin, na fotografiji pa smo se zvrstile Lili Sever (vzgojiteljica Bolnišničnega vrtca Vodmat), Maja Weixler (vodja Bolnišničnega vrtca Vodmat), Andreja Čušin Gostiša (razredničarka in učiteljica slovenščine v Bolnišnični šoli) in Manja Žugman (vodja Bolnišnične šole OŠ Ledina).

Manja Žugman